Çinli üretici popüler modeli için güncelleme müjdesi verdi

Red Magic 8 Pro için Red Magic OS 8.0 güncellemesinin global kullanıcılar için nihayet yayınlandığı duyuruldu. Çin’deki Red Magic 8 Pro kullanıcıları için Kasım ayında başlayan güncelleme sürecinin ardından, şimdi tüm dünyadaki kullanıcılar bu yeni özelliklerden faydalanabilecek.

Güncelleme ile birlikte gelen yenilikler arasında oyun kayıt fonksiyonu, oyuncu güç paneli eklentisi, yayıncı masaüstü işlevi, önemli uygulamalar seti, yüzen ışık bildirimi ve kişiselleştirilebilir kilit ekranı ayarları bulunuyor. Masaüstü geliştirmeleri kapsamında çok sayıda sayfa çevirme efekti, yeni masaüstü çekmece modu, yenilenmiş masaüstü bileşenleri ve simgeler, kişiselleştirilebilir imza bileşeni ve yeni spor skorbordu bileşeni yer alıyor.

Çinli üretici popüler modeli için güncelleme müjdesi verdi

Ek olarak, akıllı hızlı ağ bulma fonksiyonu, yüksek hızlı tren modu, akıllı anten yetenekleri gibi akıllı özellikler de güncellemeyle birlikte geliyor. Sistem ayarları, kişiselleştirilebilir masaüstü simge şekilleri, sistem renkleri, uygulama gizleme fonksiyonu ve iki parmakla arama yapma gibi özellikler kullanıcıların deneyimini artırmak için tasarlanmış.

Optimizasyonlar arasında ise oyun eklenti görünüm deneyiminin iyileştirilmesi, bireysel oyun ayarlarının optimizasyonu, mesaj deneyimlerinin güçlendirilmesi ve şarj ayırma ayarları bulunuyor. Bu güncellemenin hâlâ Android 13 tabanlı olduğunu ve markanın Android 14’ü Red Magic OS 9 güncellemesi ile sunmayı planladığını belirtmek gerek. EU bölgesi dışındaki yerlerde güncelleme öncelikli olarak sunulacak olsa da, marka EU versiyonunu da en kısa sürede kullanıma sunma konusunda çalışmalarını sürdürüyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x